Uzun yıllar boyu sürdürdüğünüz eğitim hayatınızın dönüm noktalarıdır mezuniyetler. İlkokuldan yükseköğrenime kadar her mezuniyet ayrı bir önem taşır. Adalar Fotoğraf Stüdyosu bunun bilinciyle her yıl sonu okul ve kişisel çekimlere aynı heyecan ile katılır. Mezuniyet çekimleri büyük bir keyifle yapılır. Klasik stüdyo çekimleri değil daha yaratıcı ve eğlenci çekimler ile hayalinizdeki mezuniyet fotoğraflarını elde edebilmeniz için bizim sınırlarımız sizin hayalleriniz. Hayalinizdeki karelere kavuşabilmeniz için mekân sınırlamamız yok. İster iç mekân ister dış mekan olsun en profesyonel kareler için çalışıyoruz.

Anaokulu, Ortaokul, Lise, Üniversite, Yüksek lisans mezuniyetlerinizin tamamında fotoğraf çekim hizmetlerinden yararlanarak ailenizi gururlandırabilir, yıllar sonra baktıkça o günü hatırlayacağınız albümler oluşturursunuz.

Günümüzde özellikle lise ve üniversite mezuniyetleri oldukça önem taşıyor. Her iki durumda da yeni bir hayata adım atan kişiler bu özel günlerini kalıcı kılmak istiyorlar. Bu durumun farkında olan stüdyomuz konseptli çekimler ile öğrencilere destek oluyorlar. Eğer siz de;

Özel günlerinizi ölümsüzleştirmek,

Dilediğiniz an lise ve üniversite yıllarınıza geri dönmek,

Arkadaşlarınız ile keyifli zamanlarınızı hatırlamak,

Farklı olmak,

Kendi hikayenizi anlatmak,

Ailenizin sizinle gurur duyacağı tablolar oluşturmak istiyorsanız mezuniyet fotoğraflarınızı çektirmelisiniz.

Standart bir mezuniyet fotoğrafı istiyorsanız çalışabileceğiniz birçok fotoğrafçı var fakat en değerli anlarınızı profesyonel gözler ile ölümsüzleştirmek isterseniz Adalar Fotoğraf Stüdyosu hizmetinizde.

Son teknoloji makinalarımız ile; hazırlık, stüdyo, okul,  açık hava çekimleri ile her mezuniyetin bir hikayesini oluşturan Adalar Fotoğraf Stüdyosu, uzman ekibi ile bu sürecin her adımında yanınızda yer alıyor.

Yeni bir hayata attığınız en önemli adımlarda saklanacak fotoğraflarınızın olmasını istiyor ve güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Mezuniyet fotoğraf çekimi projelerimiz ve farklı konseptlerimiz ile yanınızdayız.

İyi bir mezuniyet çekimi ile;

Yaşadığınız önemli anı ölümsüzleştirecek,

Ailenize ve sevdiklerinize haklı gurur yaşatacak,

Facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya araçlarında özel gününüzü yayınlayabilecek,

Arkadaşlarınızı daha güzel hatırlayacak,

Üniversiteye daha mutlu gidecek,

Kep takmanın keyfine varacaksınız.